HAKKIMIZDA

İlk kez 2016 yılında Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde inşaat mühendisliği ile ilgili bir dergi hazırlamak amacıyla yedi arkadaşın yollarını birleştirmesiyle bir ekip doğmuştur.Günümüz projelerinde başarıya gidilen yolda geniş ve sistemli çalışan ekip çalışmaları göze çarpmaktadır. Bizlerde takip eden bu süreçte 2018 yılında temelleri ekibimizin girişimciliğiyle temelleri atılan Heptagon Group oluşumumuzu hayata geçirdik. Çağımızın gereklerini yerine getiren, yenilikçi ve bilimi öncü kabul etmiş bir grup olarak mühendislik disiplinleri içerisinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Heptagon Groups sürdürülebilir kalkınmayı; ülke kaynaklarının daha verimli kullanılarak geleceğimizin ekonomik ve çevresel olduğu kadar toplumsal ve kültürel boyutlarıyla da doğru programlanması için bir gereklilik olarak gören bir kuruluştur.
Sadece ekonomik büyümeyi hedefleyen bir kalkınma modelinin uzun vadeli, toplumun her kesimini kapsayan ve doğa dostu faydalar sağlamayacağı gerçeğinden yola çıkarak çalışmalarımızı iş dünyasında bu farkındalığı yaratmak üzere kurguluyoruz.
Yaşanabilir bir dünya ve geleceği inşa etme felsefesi ile yola çıkarak çevre dostu bir şekilde büyümeyi amaçlıyoruz. Alternatif enerji ve tasarruf, sürdürülebilir bir yaşam, yeşil yapılar gibi yenilikçi yaklaşımların öncelik olmaya başladığı dünyada bu yaklaşımların en iyi öncüsü olmak amacıyla inovatif düşüncelerle ar-ge çalışmaları yürütme, tasarım, sürdürülebilir yaşam tesis etme, renovasyon gibi alanlarda çalışmalarımızı yürütmekteyiz.